| Anca459 a întrebat:

Cum pot sa scap de aripioare într-o lună? Am început sa tin dieta,dar am slăbit la burta, si la picioare. Orice fel de exerciții pt aripioare happy dau fundă

3 răspunsuri:
| RoxyRoxana99 a răspuns:

Cum ai scăpat de burta?

| HidingThePain a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=iog0dZIcH0w
Am auzit că exerciţiile astea chiar dau roade. Poţi încerca, oricum sportul ajută cel mai mult+mâncatul sănătos. Multă baftă!

| CatalinaCorleaAlexandru a răspuns:

Pai puneti folie pe picioare si stai la soare timp de 15-25 de minute in fiecare zi, si ai sa vezi ca incet incet o sa dispara big grin Funda? puppy dog eyes