| AndreeaPisi12 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri peste Noapte?
URGENT!
Dau fundă

Răspuns Câştigător
| Isabella_Isabella_1990 a răspuns:

Bună. Peste noapte nu poți scăpa de coșuri. Poți folosi preparate/geluri/creme care mai pot atenua inflamația, dar dacă vrei să scapi de problemă, ar trebui să cauti cauza și să o tratezi cum trebuie. Eu personal, ca să mai atenuez din inflamație când imi apare ceva folosesc Eritroacneol gel. Este destul de eficient, și cu acțiune rapidă față de alte produse încercate.

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Nu prea ai cum asa repede. Dar incearca sa aplici ori putina miere, ori pasta de dinti.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu ai cum peste noapte, decat daca le acoperi cu machiaj profi. Trateaza-le cu miere naturala.