| Diixy a întrebat:

Cum pot slabi intr-o luna happy?

7 răspunsuri:
| KeshaTikTok a răspuns:

Pai...fa sport si tine cura de slabire. Mancand doar fructe si legume si band numai apa sau ceai facut in casa. Si fa sport cat cuprinde!

| AlinKun a răspuns:

Sport si alimentatie potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca bei apa calda, cat poti tu de calda, ajuti organismul sa arda caloriile. Si prin sport bineinteles.

| Ando1dul a răspuns:

Eu am slabit intr-o luna app 4 kg alergand in fiecare dimineata si cu un regim strict(exlcuzand painea de orice fel)

| John90 a răspuns:

Cu siguranta nu prin infometare ca mai mult rau iti faci intr-o luna nu prea poti slabi prea mult dar poti incerc sa alergi in fiecare zi 30 de minute sau o ora si fara mancare dupa ora 6 fara mancaruri grase

| Lexuuuu a răspuns:

Dieta Dukan este foarte eficienta;)! O tin de 2 saptamani si am slabit 4 kg. Si nu ma infometez deloc.
http://dietadukan.ro/ aici ai mai multe detalii. Bafta! :*

| norisor5 a răspuns:

Sa slabestii este greu intr-o luna.cu alergatuu nu rezolvii asa multe... dimineata un iaurt, la pranz mancare gatita da fara grasimi si fara paine alba decat o felie de paine neagra iar seara o salat sau un iaurt si un fruct, sa manancii pana in ora 19 maxim... sper sa te ajutewinking