| Derkes a întrebat:

Cum pot slabi daca sunt insarcinata in luna a 7-a?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Intrebarea asta vine, dupa profiul tau, de la un baiat...
Cum naiba ai ramas "insarcinata"!?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru danbnz):

Poate întreba pentru nevastă sa.

| danbnz a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Putea sa precizeze... dar cum pot da un raspuns serios la asa intrebare cand vad la avatar un baiat... am verificat si profilul sa fiu sigur.

| Catrice a răspuns:

Nu se poate slăbi ca de acum începe sa crească și dezvolte copilul.

Btw, ai rămas gravid cu Gigel tocmai acum, înainte sa dai bacul măcar? rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum.
Pui viața copilului în pericol.
După ce naști să vii să întrebi pe TPU.

| Plato a răspuns:

Slabesti dupa ce nasti, acum esti gravida si nu intereseaza oricum pe nimeni.

| ℓαυяα a răspuns:

Mai așteaptă doua luni, nu e mult.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Eu zic sa încerci sa slăbești după ce naști.

Răspuns utilizator avertizat