| ave1994 a întrebat:

Cum pot sterge urmele de deodrant de pe bluze? Cat costa nivea invisible for black&white?

Răspuns Câştigător
| mihaMGB a răspuns:

Urmele de deodorant de pe bluze le poti sterge foarte rapid si eficient cu un servetel umed in cazul in care bluza este deja pe tine si vrei sa o porti.sa stii ca am si eu nivea invisible for black&white(13, 50 ron), si nu e cu nimic mai diferit de celelalte pe care le am.am incercat si dove invisible dry, si lady speed stick invisible, toate lasa urme. daca doresti un deodorant care sa nu lase urme cauta un deo-spray ceva, dar nu din cel ce se transfoma in pulberi pe piele.Eu am unul de genul si sunt foaarte multumitahappy, de la "My Body" din Austria, dar presupun ca marca trebuie sa fie si in Romania.

2 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

10- 15 lei Nivea Black & White

| Sicmao a răspuns:

îl găseşti şi la 10 lei, nu e mult.