| pinkpwpgirl a întrebat:

Cum poti afla daca un baiat te place? Multumesc.

8 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Il intrebi pur si simplu, asta daca esti mai directa de fel, daca nu sunt o gramada de alte metode: internet, un biletel plasat unde trebuie, o remarca aruncata naiv...esti inventiva, da-i drumul la treaba. )

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-l.

| UNfriendLY a răspuns:

Il intrebi

| alejinxique a răspuns:

Nu intreba never ever. pai analizeaza-l un pic: se uita mai mult de 3 secunde? se emotioneaza cand te vede? intra in discutii cu tine sau pare ca vrea sa spuna ceva? iti dai seama dupa atitudinea lui. tu fii cat mai naturala. Multa bafta!

| Clara120 a răspuns:

Daca observi ca din cand in cand se mai uita cu coada ochiului la tine, daca sta mult prin preajma ta, daca te ajuta si iti i-a apararea cand ai o problema dar cel mai bine ar fi sa-i marturisesti tu sentimentele tale, si apoi vei vedea daca si el are aceste sentimente.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, uita'te la el, atunci cand se iuta si el la tine, si daca atunci cand vede ca te uiti si tu la el se iuta repede in alta parte, inseamna ca te place:d... functioneaza:X...bafta si sper sa iti fie de folosbig grin:*

| AdRyAnA3 a răspuns:

Il intrebi si daca nu ai tupeul ii spui unui prieten de-al lui sal intrebe daca te place. Iti dai seama daca te place dupa cum se uita la tine, cum iti zambeste sau cum vorbeste cu tine.
Prietenul meu ma tine mult la mine si atunci cand ne despartim se uita intotdeauna dupa mine. Vezi daca face asa.

| raluca_9844 a răspuns:

In orice caz nul intreba.te vei simti stanjenita, apoi daca el o ea in gluma te va face de ras! scuze nimic mai mult