| LOREELOREE123 a întrebat:

Cum pot afla daca un baiat ma place?

Funda.:*

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Relativ usor.

| IulyaN_2743 a răspuns:

Il intrebiilaughing)?

| AlinChiriac a răspuns:

Conteaza in primul rand daca iti vorbeste si cum. Daca te priveste cu coada ochiului, sau de cele mai multe ori se invarte in jurul tau. Daca vrei sa stii anumite secrete/miracolo si sa le folosesti per total/ pe toti baietii ce iti ies in cale nu iti va iesi.

In general persoanele care iti vorbesc frumos si se comporta nice cu tine, te plac cu adevarat sau au totusi anumite sentimente fata de tine pe care prefera sa le tina ascunse.
Iar de cele mai multe ori, dupa cum cred ca stii, tu ajungi sa te atasezi exact de cel ce nu te place, poate chiar si ignora/ cel ce este indiferent.

| DeeeaDee a răspuns:

Pai in primul rand vezi daca iti da ceva semne ca tine la tine apoi daca ai curaju` intreaba-l daca tine la tine sau daca te place eu zic ca asa e cel mai binewinking