| Sweet_3291 a întrebat:

Cum poti curata incaltamintea din piele intoarsa?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Cu o guma de sters de calitate, alba

6 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Este o perie de cumparat la metro, ceva gen ca pentru haine, dar are si niste fire mai groase, sau pur si simplu le speli cu apa, eu am papuci care i-am spalat cu apa si nu au patit nimic, funda?

| ioana_3915 a răspuns:

Eu mi-am luat o crema speciala de la deichman cu 6 lei este foarte buna

| ioana_3915 a răspuns:

Eu mi-am luat o crema speciala de la deichman cu 6 lei este foarte buna

| badgirl6869 a răspuns:

Pai...pui in apa un pic de otet si apoi dai cu o perie moale...se curata foarte bine.winking

| JahBless a răspuns:

Sau gasesti la magazinele de incaltaminte gen deichman solutii speciale pentru piele intoarsa de diferite culori.costa maxim 10 lei

| kittycat a răspuns:

Cu o perie finuta ca aceea de unghii.si fara prea multa apa pentru ca pielea intoarsa se strange