| Lunabrisa a întrebat:

Cum poti fi frumoasa fara machiaj?

CEL MAI CA LUMEA RASPUNS PRIMESTE FUNDA

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Trebuei sa se vada ca te simti bine si ca tu consideri ca arati bine :p sa ai mereu capul sus si sa privesti pe toti cu incredere.Frumusetea tine in primul rand de atitudine. Plus ca o fata nemachiata e mult mai frumoasa. Mai ales fondul de ten in exces e naspa rau, si vad destule fete care abuzeaza de el happy Ma rog asta e doar aprerea mea..ca am mai auzit pe cineva zicea ca intre o fata machiata si una nemachaita, o alege pe aia cu fundul mai sexy laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate femeile sunt frumoase. Toate au ceva special si diferit fata de celelalte. Machiajul nu este solutia infrumusetarii neaparat. De multe ori machiajul chiar urateste. In opinia mea naturaletea mereu a fost apreciata ca si frumusete. In plus la frumusetea unei femei mai contribuie mult si caracterul. E ceva care iti poate parea absurd dar este real. "Uraciunile caracterului" sunt toxice pentru trup, ele pot fi citite cu succes pe chipul cuiva. Fii un om drept, corect, cu un interior frumos, ingrijeste-te cat mai natural, zambeste in asa fel incat zambetul sa iti atinga ochii si cu siguranta vei fi o femeie frumoasa.

| danielalex a răspuns:

Aranjeazati parul ia-ti niste haine frumoase, nu neaparat esti urata fara machiaj, scoate si alte parti ale corpului in evidenta. Succes!