| Onitzza a întrebat:

Cum poti sa te ingrasi?

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Facand diferite exercitii pentru ati dezvolta masa musculara de ex: alergatul si exercitiile la saltea. altfel nu ai cum.

| mgtow a răspuns:

Mananci mai mult decat obisnuiesti sa mananci normal.

| Roxett a răspuns:

Mai bine nu grabi asta. o sa-ti para rau mai tarziu.
dar poti incerca, nu sa te ingrasi, ci sa-ti dezvolti musculatura bratelor, a picioarelor (mergand la sala, cu bicicleta sau rolele)

| Ionait a răspuns:

Te duci la un nutritionist si ii spui ca vrei sa te ingrasi. El iti va spune ce dieta sa urmezi.

| laur32 a răspuns:

Pea apa acidulata si daca vrei multa carne cu un pic de grasime