| alinaale a întrebat:

Ce poti face sa te ingrasi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa mananci cat mai consistent, mai sanatos, sa faci cat mai mult sport.
Te pup!

| alinaale explică (pentru anonim_4396):

Buna...pai o fac deja dar nu ma pot ingrasa...si am ulcer si ma gandesc ca de la el poate nu ma ingras? tu ce zici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alinaale):

Buna!
Se poate, ar trebui gasit un tratament pentru ulcer mai intai, mergi la medicul de familie sa-ti dea ceva sau la un gastroenterolog.
Te pup!

| alinaale explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos. Si eu te pup!

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Poti mari cantitatea de mancare pe care o consumi zilnic, sa zicem cu 700-1000 kcal, insa fara a adauga prea mult junk-food sau dulciuri. Dar daca ai un metabolism rapid si oricat de mult ai manca, nu poti sa te ingrasi, orice incercare este fara rost.

| Stresanta a răspuns:

Sport.

| Stresanta a răspuns:

Pardon. nu stiu incerca sa iei cateva vitamine happy

| Emmo a răspuns:

Sa mananci inainte sa te pui in pat!