| Bogdan_7318 a întrebat:

Cum recunosc Tenesii converse originali? Am gasit pe internet si nu stiu daca sunt originali.

5 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Hmm, păi bascheţii au pe ei simbolul Converse, adică un cerc în care e o stea şi scrie acolo Converse Chuck Taylor All Star... tenişii nu au toţi steluţa, iar pe ei scrie în general doar "all star".
Totuşi cel mai bine ar fi să cauţi un magazin din oraşul tău care să aiba converşi, mărimile de pe net pot fi cam înşelătoare, mai bine e dacă sunt încercaţi.

| zăGhost a răspuns:

Eu zic că da.

| mamasiita a răspuns (pentru zăGhost):

Nu sunt.se vede dupa cusaturi si marcastraight face

| brandsfashion a răspuns:

Convesri originali in general gasesti la magazinele cunoscute...ai aici recomandari sigure de conversi originali si mai ales cei aflati la reducere :) dar si cum sa recunosti Conversii originali -> http://bit.ly/reduceri-converse