| Alice001 a întrebat:

Cum s-ar putea sa imi schimb lucul.sa fiu mai privita.niste sugestii.cum as putea sa asortez hainele sau cu ce tip de bratari sau curele sau camasi pantaloni orice.seriozitate.FUNDA mare + vot.

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Să vedem. nu de lua după raddu, sigur e un afemeiat disperat după...AŞa, deci, eu azi am văzut o fată, şi... mi-a atras privirea doar cum arată laughing, deci fi atentă cum arăta : avea breton, păr negru, lung, dar cu breton!, mai pe ochi, si avrea blugi blugi strânşi jos, negrii sau albaştrii, şi un tricou negru şi doar cu ceva imprimat, si interesant p el, şi era palidă la faţă, ăsta ar c-am fi stilul emo, dar chiar mi-a atras privirea, nu chiar in fiecare zi vezi pe cineva cu stil emo şi nu ştiu, pentru ceva normal, nişte blugi, tot strâmţi jos, cu o bluză dintr-un material cat mai simplu, mie acest gen imi atrage privirile big grin, sau genul păr pe ochi, ador fetele/băietii care au păr cu breton, şi momentul când şi-l dă la o parte xD!

1 răspuns:
| radduu a răspuns:

Fusta scurta si decolteu big grin