| Rosca_Catalina_1999 a întrebat:

Cu ce as putea sa imi asortez o pereche de pantaloni cafenii pina la glezne? E URGENT!

Răspuns Câştigător
| Wise a răspuns:

Nu ai precizat materialul din care sunt facuti pantaloni, daca sunt din stofa ai putea sa-i asortezi cu un sacou negru ( sacou de fete ) sau cu o bluzita Neagra din acelasi material si cu niste balerini negri, daca pantaloni sunt gen blug atunci poti sa folosesti un tricou sau o bluza eleganta apoi cu o geaca de piele iar in picioare poti sa-ti pui niste pantofi tip sport de culoare inchisa!

5 răspunsuri:
| d33a15 a răspuns:

Poti alege o bluza sau un tricou de culoare alb cel mai bine, si alege o pereche de tenesi daca vrei sa fi mai sport, sau niste platforme pentru a fi mai eleganta poti sa adaugi si un sacouwinking

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Depinde ce stil vrei sa adopti.
Daca mergi pe casual elegant, pantofi negri cu toc si sacou negru peste o camasuta, bluzita alba.
Daca te duci doar spre casual/sport, un top largut, negru, trecut de fund ar fi perfect. Am eu unul de la H&M pe care il asortez la niste pantaloni nude, si combinatia e mortala!

| CristianGabriel98 a răspuns:

Cu o helanca sau un tricou de culoare apropiata.

| AlcolikSmile a răspuns:

Un tricou mai lung alb sau o camasa alba.
Deasupra o geaca de blugi si niste balerini sau ce preferi.