| Dudu24 a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca unghiile mai repede deoarece mie imi cresc intr-o luna efectiv cat la altii intr-o saptamana

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Probabil aceeași problemă o ai și cu părul, îți crește greu. Există un suplimente care ar putea sa te ajute și să îi redea organismului tău vitaminele dorite.

| BigEgo a răspuns:

Trebuie sa faci niste tratamente pentru unghii.Iti recomand sa incepi cu ulei de masline. Tine unghiile in ulei de maslina cel putin 10 minute pe zi. Uleiurile esentiale din masline le vor face mai rezistente si vor reface cuticulele iar in plus ajuta si la cresterea in dimensiune a unghiilor.