| yomaria123 a întrebat:

Cum sa fac sa imi scot punctele negre de pe nas? Am incercat mai multe variante luate de pe internet dar nici una nu a fost eficienta....si cu mana nu pot sa le scot, parca sunt prea tari, nu reusesc...va rog ajutati-ma. Multumesc! (de preferat ar fi sa imi dati solutii care v-au ajutat si pe voi, nu linkul-ri copiate la nimereala de pe internet) happy

Răspuns Câştigător
| ThatsTheSpirit a răspuns:

Există diferite benzi pentru îndepărtarea punctelor negre, ai putea întreba de ele la farmacie.

1 răspuns:
| dianainsta01 a răspuns:

Plasturii mi se par cea mai potrivita solutie. evetual ii poti scoate la un salon, dar mie mi se pare inutil si costisitor