| gabitzuxxl a întrebat:

Cum sa imi creasca barba? ce trebuie sa fac? sa mananc? sa beau? va rog, dau funda? am 16 ani

Răspuns Câştigător
| Sasann a răspuns:

Totusi daca vrei tu neaparat sa iti creasca barba, foloseste in fiecare zi ulei de ricin.Iti dai o data pe zi cred, in zonele in care vrei sa iti creasca.te sfatuiesc sa nu iti dau pe la ochi sau stiu eu unde. happy

6 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Te barbieresti zilnic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce vrei sa iti creasa barba? Ii mult mai fain fara... parerea mea e ca baietii fara barba is mai frumosi. happy

| DushulRece a răspuns:

Ia vitamina E

| 7eleven a răspuns:

Lol..asta e cea mai mare tampenie din istorie. daca as putea renunta la barba as face-o cu cea mai mare placere. bucura-te de copilarie, te vei maturiza candva si vei regreta dorinta asta.

| ady13boss_9568 a răspuns:

Baga ingrasaminte o sa mearga garantez eu laughing

| Sasann a răspuns:

Gabi crede-ma ca nu e bine cu barba...ti se ia de ea foarte repede, mi se pare un chin cand ma barbieresc..asa eram si eu incainte, ca tine happy.