| AndreeaBiancaAlexandra a întrebat:

Cum sa imi fac parul cret fara ondulator si placa? funda! :*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Incearca metoda bentitei, eu am incercat-o si functioneaza https://alinaceusan.wordpress.com/2012/12/20/bucle-peste-noapte/

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Impletit in coditze, ca copii micilaughing. Cu bigudiuriwinking

| MandarinaRoz a răspuns:

Trebuie sa iti uzi parul si sa il imparti in multe codite mici apoi rasucesti fiecare codita si o faci coc sau poti sa le impletesti si sa dormi cu ele toata noaptea ori le usuci cu uscatorul.

| Mik_Kitzuu_1998 a răspuns:

Dupa baie pune-ti bigudiuri! happy