| VampireCrisz a întrebat:

Cum sa imi fac parul la scoala? am parul mediu tuns in scari! dau funda!

10 răspunsuri:
| diavolitadulce a răspuns:

Deci sa inteleg ca il ai filat. daca e asa ar insemna ca iti sta foarte bine si ca are o forma aparte. incearca ceva de aici
http://www.google.ro/......tp?/imgres
toate sunt usor de facut si nu ar trebui sa intampini probleme. funda?

| RammsteinHH a răspuns:

Grebleaza-l, fileaza-l cu foarfeca de garduri sau mai bine intinde-l cu fierul de calcat.

| VampireCrisz explică (pentru RammsteinHH):

Pe bune?laughing

| RammsteinHH a răspuns (pentru RammsteinHH):

Glumeam laughing
E destul sa il intinzi cu placa si o sa fii draguta

| VampireCrisz explică (pentru RammsteinHH):

Parul meu e drept dar mersi oricumhappy

| LOwee02 a răspuns:

Pune-ti o bentita draguta, nu foarte sofisticata si o sa arati simpatic, simplu si se potriveste perfect unei eleve. In plus, nu e greu si nici nu dureaza mult. Nu cred ca are rost sa te complici cu nu stiu ce coafuri mai ales ca ai deja o forma la par. Incearca, si daca iti place ideea astept fundita big grin

| uddy a răspuns:

Daca ai breton il poti da pe spate il tapezi si il prinzi cu o clama agraf ceva dragut! nu stiu daca intelegi cum dar arata f bine happy daca esti tunsa in scari iti poti tapa putin parul sa iti faci putin volum, imediat arata altfel happy si eu il aveam asa acum mi-am bagat permanent!
mie imi place mult tapat sa aiba volum si pe margini bucle intoarse catre spate. arata superwinking ca sa stea buclele bine sa nu se desprinda le poti face cu placa daca ai si e din aia cu care poti sa faci bucle cu ea, te dai cu putin fixativ inainte pe fiecare suvita care urmeaza sa ti'o faci! si imediat dupa!
la fel iti poti face freze tot parul intr'o parte, si asa o sa ai mult volum care cred ca o sa te avantajeze happy mie imi plac fff mult accesoriile in par happy de la flori la fluturasi fundahappy palariile le ador! incearca ceva nou diferit tot timpu si asa vei fi originala! bafta si fa'te frumoasa tongue sa imi spui pe urma daca ti'ai facut ceva din ce ti'am spus si daca ti'a placut! o zi frumoasa

| creatza345 a răspuns:

Esti tunsa ca mine deci eu mil mai impletesc sau mil intind cu placa