| Dixygirl a întrebat:

Cum sa imi fac parul maine la scoala?
Funda pentru cel mai rapid si argumentat raspuns happyMultumesc:*

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Poti sa-l intinzi daca esti imbracata mai sport sau sa-l prinzi intr-o coditza sus, sau sa-l faci coc
si daca mergi ceva mai casul imbracata onduleaza-l daca ai timp dimineata, daca nu, pune-l in seara asta pe moatze sau pe bigudiuri :*
poti sa prinzi o coada si lungimea sa o lasi pe spate :* succes.

7 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

La scoala nu se face parada modei, asa ca ar merge o codita despletita sau una impletita. Succes [in orice caz, asa este parerea mea] happy

| BoOoMbOnik a răspuns:

Lasati-l desprins si fa-ti niste bucle in parti love struck

| ღAnonimღ a răspuns:

Depinde cum il ai. Scurt, lung, cret, drept,.

| Ananas2 a răspuns:

Daca ai breton, piaptana-l pe spate si prinde-l cu agrafe de par.

| Zmeurik1 a răspuns:

Lasa-ti-l desprins daca il ai scurt, daca il ai lung iti poti prinde un coc sau doar cu o clama draguta sa iti prinzi o parte mica din par intr-o parte.

| Sky_6013 a răspuns:

Pai ai putea sa il legi intr-o coada spre dreapta si s-ar potrivi cu o camasa alba.E foarte sic si e si decenthappy.

| tashley a răspuns:

Nu stiu depinde ori fal cu placa sau eu imi pun moate in cap ca sa-mi stea cret sau lasatil in coada sau desfacut funda plzplz