| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi prind parul avand in vedere ca il am cret si scurt pana la umeri si tuns in trepte?! In afara de coada de cal sau impletit.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa`l desfacut si fa`l asa pe o parte..carare pe`o parte si pe partea cu cararea prinde o agrafa! Arata foarte bine!happy Ai inteles cum?big grin Arata bine, mai ales daca esti creatsa!:Xlove strucklove struck

Bafta`!

2 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Mai se poarta mult accesoriile asa canu strica sa faci o colectie de clamite, agrafe, bentite si in fiecare zi sa fii alta
lasa. ti imaginatia sa zboare si fa. ti prinde. ti parul cu un astfel de accesoriu, sau iti pui o bentita si. l lasi liber
parul cret arat foarte bine...ai grija sa. l ingrijesti si fii cat mai naturala
bafta
:*:*:*

| cristina93 a răspuns:

Cu o clama "cleste"
Implerit spic (chiar daca e pana la umeri, cred ca ti-ar sta bine big grin) Coc (mie imi place foarte mult sa il tin intr-un coc lejer cu cateva fire "rebele", ma simt asa comod big grin)