| DarkPainYtb a întrebat:

Salutare lume! Am si eu o intrebare. As vrea sa ma tund scurt si avand in vedere ca parul meu este cret am mici dubii. Credeti ca ar sta afro? adica as vrea sa ma tund scurt gen baieteste. Parul meu de la radacina si pana in zona unde mi-l prind in coada sta drept, lins sau ondulat. Si imi e frica ca daca ma tund ca o sa stea afro. Dati-mi idei si pareri.

4 răspunsuri:
| bubu12234 a răspuns:

Nu o sa stea afro sub nici o forma, iti recomand o tunsoare mai lunga, astfel il porti purta in mai multe feluri ca sa arate chic happy
sau poti sa incerci tratamentul cu keratina, iti indreapta parul si il poti tunde cum vrei.

| DarkPainYtb explică (pentru bubu12234):

Din cate am inteles, tratamentul cu keratina degradeaza parul. Am avut aceasta idee in cap dar am renuntat la ea. Si iti multumesc pentru sfat.

| Maria_Oana_1979 a răspuns:

Buna,

Bobul scurt este o tunsoare la moda si anul acesta, dar si anul viitor, din cate stiu. Si merge si pentru par cret https://www.tonica.ro/......a-in-2015/

| DarkPainYtb explică (pentru Maria_Oana_1979):

Nu prea as vrea sa ma tund asa. Adica mie mi-ar placea sa il am scurt gen Ruby rose doar ca putin mai scurt si mai ondulat. Dar multumesc pentru idee, apreciez.