| TheSpecialOne a întrebat:

Cum sa imi scol parul ca nu sta cu apa+fen si de la gel spuma si ceara imi cade desi sunt de calitate

2 răspunsuri:
| osimplapersoana a răspuns:

Buna! Ai putea incerca sa iti schimbi samponul de par, l-ai putea tapa, ai putea sa incerci sa iti schimbi coafura, sau cu o placa de par cu modele(in loc sa iti tapezi parul ia firele de par de dedesubt si fale cu placa cu zimti la radacina), ai putea incerca cu extensii de par sau seara dupa spalare impletesteti-l(da capul in fata si de la baza capului pana spre frunte il impletesti tot adaugand cate o suvita).
Sper sa te ajute.Mult succes!