| camiitsu a întrebat:

Cum sa ma ingras?sad in special picioare)? dar in general cum as putea?:*

15 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Trebuie sa mananci multa mancare cu multi nutrienti si cu multe calorii (hamburgueri, ciocolata, patiserie, etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca foarte mult fast food, bea sucuri, iesi foarte rar afara(in timpul vacantei), stai la televizor sau computer.

| papusica987 a răspuns:

Mananca mai mult.
cartofi prajiti, carne, dulciuri...
eu ma chiunui sa slabescsigh

love struck succes

| FreakyChucky a răspuns:

Http://www.gandul.info/......c-10263825
si mai gasesti pe Goolge metode, daca le incerci nu ai nimic de pierdut, sincera chiar as vrea sa iti spun ceva concret care functioneaza dar cele mai multe vor sa slabeasca.
iti urez bafta :*

| GăbițuGabriel a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu mananci la fast foodwinking asa o sa te ingrasi rau. mai bine urmerzi mesle zilei micul dejun, pranz si cina, si ai sa vezi.winking

| cristif a răspuns:

Nu vreau sa fiu nesimtit, dar majoritatea fetelor dupa ce lasa in urma virginitatea, se ingrasa.

| malina1111 a răspuns:

Trebuie sa manaci foarte mult! trebuie sa manci :mergi la fast food, ciocolata trebuie sa manci extrem de mult in fie care zi ca sa te ingrasi! Funda?

| Roobeertaa a răspuns:

Buna.Hmm de ingrasat cu mese dese si bogate, bogate nu in muuuulte dulciuri si gramezi de produse fast food, acestea sunt si nocive.Mananca normal, mese dese. Exista si in sport cateva exercitii si un program pentru intarirea musculaturii.Nu face prostia sa "bagi in tine"pana numai poti fast food, dulciuri si grasimi de orice fel ca mai tarziu o sa regreti, mai ales daca esti de varsta mai mica asteapta o sa te dezvolti si dupa probabil alergi dupa diete. Sper ca te-a ajutat!

| ZuZuDuDu a răspuns:

Buna,poti sa manaci multe produse fast-food! Si incearca cu vitamine! Apropo tu poti sa mananci adica iti este foame? Cate mese iei pe zi? Ar trebui sa manaci de cate 4 ori pe zi plus gustari(multa ciocolata)! Sa nu exagerezi cu vitaminele pentru ca poti ajunge la rezultate nedorite(obezitate)! Te pup si sper sa ajungi la rezultatul dorit! Funda?

| americanblue a răspuns:

Decit sa te ingrasi..mai bine apucate de sportwinking in loc de grasime ar fi mult mai bine daca ar fi muschi nu crezi? happy

| liviu1234 a răspuns:

Mananca mult fast food?

| ZmeuricaRozzBombon a răspuns:

Poti manca foarte tarziu, adica dupa 20-21 si sa mananci paine alba. happy Sper sa te ajute :*

| 7upjazz a răspuns:

Depinde de metabolismul taul de exemplu eu pot manca ce doresti tu ca tot la fel raman. Poti sa te ingrasi mai tarziu odata cu trecerea anilor. (oricum mai bine slab decat gras)

| viatacumikii a răspuns:

Ciocolata si exercitii de forta pentru picioare! Crede-ma, ajuta mult! :*

| anonim77787 a răspuns:

De ce ai vrea sa te ingrasi? in poza de profil esti foarte frumoasa(si sexy)laughing)