| NatashKa a întrebat:

Cum sa ma ingrash pina pe 1 septembrie! funda ceLui mai bun raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Cum sa te ingrasi? acum depinde si de corpul tau cum functioneaza. dar daca vrei sa et ingrasi exista si o regula pentru asta si anume mananca mai mult decat de obicei. uneori prepararea mancarii si servirea acesteia pare un lucru bun, daca iti pregatesti singur mancarea iti cresti apetitul, ceea ce te va ajuta sa consumi mai mult. un prim pas in dieta de ingrasat este alegerea alimentelor (sau suplimentelor) cu o densitate calorica mare. facand aceste lucruri vei putea consuma mai multe calorii in aceeasi cantitate de mancare.consuma paste fainoase, paine... sper ca ti.am fost de ajutor pwpici si succesc **fundita?:dkiss

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Sa nu mananci dulciuri asculta.ma p mine nu manca dulciuri multe cum ti. a recomandat **Dj** ca apoi corpul tau are de suferit avand in vedere ca dulciurile contin mult zahar iti pot face raw mai ales daca mananci mult asa dintr. o data

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

NU manca prostii.fiindca iti dauneaza rau... du-te la un nutritionist, el va putea sa te ajute.succes si... funda?

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Nimeni nu stie cum sa nu se ingrase uni mananca ca nebuni si nu pun nici un kilogram pe ei iar uni daca mananca putin se ingrasa foarte repede ...esti prima fata care am auzit-o ca vrea sa se ingrase mult noroc in continuare... sper sa reusesti sa te ingrasibig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mananca mai multe dulciuri nu face miscare mananca mai multe carne,...