| ANDA135 a întrebat:

In septembrie o sa imi iau un telefon nou, imi puteti da niste sfaturi? Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| analili44 a răspuns:

Iphone 5 sau 6 sau chiar 4, Samsung Galaxy 5, 4, 3, 2, 6 sau Samsung Galaxy core 2 sau prime sau Samsung Galaxy note 2 sau ceva de genu astea sunt cele mai bune mărci de telefoane

9 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Samsung Galaxy S5 Galaxy Note 3 sau 4, iPhone 5s sau 5c, HTC One (m7) sau (m8), Asus ZenPhone 2...

| RaduTN a răspuns:

Ce buget ai?

| ANDA135 explică (pentru RaduTN):

Maxim 25 000 de milione.

| RaduTN a răspuns (pentru ANDA135):

25.000 lei*
Pai in bugetul acesta ar fi bun un OnePlus One
http://www.pcgarage.ro/smartphone/one-plus/one-64gb-4g-bamboo-style/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am SM Galaxy Note 3, este super.
Cel mai bun pe care l'am avut big grin
Daca as alege altul ar fi Iphone 5s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cati bani ai happy. Dar iti recomand sa nu iei ceva de la o firma destul de proasta ca de exemplu Allview pentru ca sunt sansele sa ai probleme cu el si sa il duci la garantie la greu happy

| DrMundo a răspuns:

Samsungurile sunt cele mai bune dupa parerea mea

| irina1999moldovachisinau a răspuns:

Ti-as recomanda Samsung Galaxy S3. M-am documentat foarte mult despre acest telefon inainte sa il procur si este unul foarte bun, de asemenea multi mi-au confirmat ca merita sa iti cumperi asa un telefon.

| Ciprian363636 a răspuns:

Depinde de buget.