| Happines a întrebat:

Cum sa ma tund? am fata ovala... is bruneta... sh am parul de lungime medie?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| scumpik a răspuns:

PAI ai un mare avantaj :ai fata ovala ti se potriveste orice fel de tunsoare. daca iti doresti sa aiba volum tunde-l mai scurt in scari sau ai putea si bob cu un breton dragut. poti cauta ceva poze cu tunsori de pe net si ii poti arata frizeritei respective.Depinde ce iti doresti tu.

| Deea dYdY a răspuns:

De ce nu incerci un look romanyiv? Pt o fata ovala se potriveste de minune, cu bucle si onduleuri fermecatoare...

| LauRaa_3855 a răspuns:

Ai putea bob sau filat.

| Clauditza a răspuns:

In scari si putin cret ar fi destul de dragut

| Happines explică:

Si am parul cam ondulat big grin