| racc a întrebat:

Nu stiu cum sa ma tund sau cum sa imi fac parul. Eu am o fata ovala - rotunda si niste sprancene groase. Am parul de lungime medie ca Justin Bieber. (Sunt baiat). Imi puteti da niste idei cum sa imi fac parul sau cum sa il tund?

6 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Poti sa-ti faci un breton pe o parte, iar la spate ti-l faci cum iti place tiewinking

| suffarstar a răspuns:

Cu placa intinde-l dupa care il lasi in voia sortii.o sa stea bine

| Crissxxx a răspuns:

Intr-o parte man happy ti-ar sta bine asa big grin

| Andyy005 a răspuns:

Tunde-te la chelie big grin

| racc explică:

Am parul brunet am uitat.

| PaulNdr a răspuns:

Ti-ar sta bine intr-o parte si putin dat cu gel, te asigur happy.