| puffika a întrebat:

Cum sa ma tund? Am parul ondulat la varfuri oleaca adica nu il am ff ondulat.Este pana la sani asa si este oleaca slutit in fata.Am fata ovala rotunda cam asa ceva si nu vreau sa ma tund ff scurt doar o forma in fata. fundita

2 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa iti faci breton pe o parte(daca nu ai) si sa ti-l faci in scari! poti sa il mai scurtezi putin. dar nu mult numai putin din varfuri.Eu cred ca asa ti-ar sta bine.

| Awesome11 a răspuns:

Si eu am fata ovala si tot timpul ma tund in scari (cel mai lung este pana pe la umeri...) daca ai fruntea mare poti sa-ti faci breton smug iti va sta super. dar daca ai parul putin undulat la varfuri tunde-te un pic mai lung de umeri :*