| Blueeyes6969 a întrebat:

Cum sa-mi creasca parul cu 10 cm in 3-4 saptamani?

Răspuns Câştigător
| Marin3la a răspuns:

încearcă,masca de păr cu ulei de ricin+ulei de măsline, masează scalpul max 15 min, și lasă părul împreună cu masca max 2-3 ore, și repetă de 2-3 ori pe săptămînă, să vezi cum își revine, sper că te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

10 cm în aproape o lună e imposibil. pe lună crește aproximativ 2 cm, din câte știu eu. poți să-i mai dai un imbold cu șamponul de la Gerovital anticăderea părului, niște măști cu ulei de măsline, ulei de ricin și ouă, alimentație sănătoasă, și eventual poate crește 3, maxim 4 cm. 10, însă, crește doar cu extensii laughing

| Dollicious a răspuns:

Nu prea e posibil, 10 cm creste normal in 5-6 lunihappy

| DeathlyScream a răspuns:

Parul creste cam 1-1, 5 cm pe luna deci nu are cum sa-ti creasca 10 cm in 4 saptamani dar pentru a accelera cresterea lui foloseste masti naturale cu ulei de ricin care il iei din farmacie :

http://healthy.kudika.ro/......rului.html

http://www.katynel.com/......nus-de-ou/

| danadana28 a răspuns:

Punandu-ti extensii doar. In mod natural nu se poate asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai doua dorinte...
Iti pui extensii si minti lumea ca e al tau.
Parul creste 1-2 cm pe luna, chiar daca ai lua vitamine de la a-z nu ai sanse sa ajungi la o asa performanta, trebuie sa intelegi ca fiecare are ritmul lui.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Imposibil.