| wannabe a întrebat:

Cum sa procedez ca sa-mi aleg haine potrivite pe marimea mea din magazinul online H&M? Am inteles ca hainele de acolo sunt cu o marime mai mare. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu. Marimile sunt aceleasi ca la orice alt magazin precum Pull&Bear, Zara, Bershka, Stradivarius etc.

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Consulti ghidul de marimi de pe site. Te masori cu un metru de croitorie si in functie de dimensiuni iti alegi marimea.

| Moryami a răspuns:

Nu este adevarat. Am achizitionat de sute de ori produse din H&M si marimile sunt asa cum trebuie.