| wolder a întrebat:

Cum sa reduc ROSEATA COSURILOR?
NU am nevoie de remedii pentru cosuri doar pentru roseata!
Am incercat gheata, dar parca a ramas tot asa sau chiar s-a inrosit mai rau:@!

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Zeamă de lămâie. Aplici dimineaţa şi seara, de 4 ori pe săptămână. O să scapi de roşeaţă, coşuri, pistrui şi alte pete.
Sau aplică picături pentru ochi.Au efect imediat. Pisează 3 pastile de aspirină şi adaugă o lingură de apă, amesteci bine şi aplici pe zonă.

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Fa un amestec din zahar si miere ( 2 linguri zahar si 2 miere )... lasa sa actioneze 10-15 minute si te speli
ajuta si la roseata si la piele happy