| Ddiy a întrebat:

Cum sa scap de cicatricile/semnele de la rani?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am folosit ulei de canepa.Este cam scump.Eu l-am folosit pe piele pentru altceva, dar am observat ca au disparut si cicatricile.
De la DM am cumparat, de asemenea pentru piele, crema de catina(5 lei). Scrie ca este special pentru cicatrici. De asemenea si crema de galbenele.

| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Poti incerca si crema de tataneasa.

| Florentina9210 a răspuns:

Crema cu extract de melc. Sau mai era o crema nu foarte scumpa Cicatrizin.

| alexandrualind a răspuns:

Eu am un semn ca mama mea de ani de zile sinu dispare nicicum.Deci e imposibil.

| Hitback a răspuns:

Incearca in corector cu grad de acoperire f mare, aplica fond de ten peste si dupa care pudra.happy

| RangelovStefan a răspuns:

O sa treaca cu timpul, nu te nelinisti

| Miky90120 a răspuns:

Nu iti recomand sa folosesti creme pe care le gasesti in comert, pentru ca pot contine parabeni, parafine etc, care fac rau. Recomand cu drag BioOil de la A&D PHARMA, il gasesti exclusiv in farmacii, insa este incredibil. Este multifunctional si il poti folosi pentru Cicatrici
Vergeturi
Nuanta neuniforma a pielii
Pielea imbatranita
Piele deshidratata.
In plus miroase nemaipomenit si se absoarbe foarte repede in piele.Eu il folosesc si pentru fata si pentru corp, si e extraordinar.

Sper ca ti-am fost de ajutor!