| ShockyPunk a întrebat:

Cum pot sa scap de cicatricile lasate de lama sau cutit? :-s

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Unele cicatrici pot ramane pe viata, dar cel mai bine ar fi sa astepti si poate dispar cu timpul...

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci apel la chirurgia plastică.
Pa, pa.

| FucktheSystem a răspuns:

Mia așteaptă că altă variantă nu există.

| ShockyPunk explică:

HannibalLecter, multumesc pentru raspuns. M'ai ajutat foarte mult. De ce nu ai tacut decat sa zici tampenii doar ca sa nu adormi? Nu e treaba ta ce am facut eu. Eu doar am cerut un sfat. Si daca nu aveai ceva bun de spus, nu trebuia sa raspunzi!
Cat de tare, pe site-ul asta, in loc sa ne ajutam reciproc (ca doar se numeste TPU), ne batem joc unii de altii.

| ShockyPunk explică:

FucktheSystem,am asteptat cam 3 luni si tot nu au disparut.:-

| XxDeeDeexX a răspuns:

Dmn da ce ai facut mama cu lama sau cu cutitu?laughing...(bine eu vbrolling on the floor ).in fine de ce crezi ca se numesc cicatrice pentru ca nu dispar...deci nu ai cum sa scapi de ele!

| CynicalCunt a răspuns:

Hai sa suferim de noi:X. Ca doar ne taiem pe maini ca suntem tristi si nu ne iubeste nimeni si avem sufletul negru...sad.
Cumpara-ti ma o viata de pe eBay ca esti prea emotrist.
Screw yah!
Acu sa nu te tai iar pă venuță ca am facut eu misto de tine.

| CynicalCunt a răspuns:

Yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poţi... Sau poţi cu o cremă de la televizor. Acoperea şi coşurile şi cicatricile. Vezi ce păţeşti dacă faci nebunii?