| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri? am incercat toate prostiile: zinerit, schinoren... dar nu au schimbat situatia deloc. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Fata, hai sa incercam amandoua Aknesol ca mi-a zis si mie Anca sa incerc...stii tu laughing happy poate scapam happywinking

By Dy
Xo~Xo

17 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Cum? Simplu, cu Aknesol! Costa in jur de 10 lei, ff ieftin, dar extraordinar de bun! Nici eu nu credeam inainte ca da rezultate...pana nu am incercat! Am fost si eu la dermatolog, ca asa imi zicea toata lumea! Am platit si la dermatolog 50 lei pentru consult...si mi-a dat un tratament de 100 lei...care nu a functionat absolut deloc! Nu vreau sa fac reclama... dar incearca Aknesol...nu o sa regreti!:*

| NuConteazăCine a răspuns:

Eu folosesc aceste 2 produse si inca 1 (brevoxyl) si imi fac foarte bine mai ales skinoren si brevoxyl (mi le-a recomandat un dermatolog) nici nu am prea multe cosuri insa cand apar folosesc seara brevoxyl dupa ce ma spal pe fata si pana dimineata dispar happy insa daca la tine nu functioneaza trebuie sa mergi la un dermatolog, cel mai probabil iti va face niste analize de sange si iti va da niste pastilutze (ca si mie mi-a dat tratament medicamentos pentru 2 saptamana) happy

| Andreea_7493 a răspuns:

Cel mai bine, eu zic sa te duci la dermatolog pentru ca o sa stie cel mai bine de ce ai nevoie pentru cosuri... :p

| angel10 a răspuns:

Incearca gama Vichy antimperfectiuni sau gama Loreal Paris Pure.
Ar trebui sa te ajute, nu cred ca sfatul de mai sus te ajuta cu ceva, nu iti garanteaza nimeni ca asa este, nu fa ceva ce ai putea sa regreti mai tarziu, asta daca inca... sti tu.
Succes, sper sa te ajute!
pa

| nicko a răspuns:

Eu folosesc "Clarisil", e ieftin cam 10 lei si e bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inhalatie cu ceai de musetel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa inceperea vietii sexuale vor disparea complet happy asta nu inseamna sa te grabesti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Consultă un medic dermatolog pentru un diagnostic diferențial, analize de sânge și instituirea unui tratament corespunzător afecțiunii.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Julya, am si eu aceeasi problema ca tine si folosesc brevoxyl(mi l-a recomandat dermatologul). Da, intr-adevar mi-au disparut cosurile, dar daca incetez sa-l folosesc sau ma dau mai rar ca de obicei cu el reapar...si in plus... mi-au aparut o groaza de puncte albe si negre(asta cred ca ar trebui sa fie efectul secundar laughing ). Am folosit si Zineryt, dar tot la fel...eu folosesc masti naturale pentru ten si infuzie cu musetel si sunt inca in asteptare... vreau sa vad cat ma vor ajuta si astea...Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi intrebare, idee nu ma ce sa c cu acneele am sa incerc Zinerit si Aknesol? spuneti-mi va rog aceste produse sint bune la ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfffffffff...eu una m-am saturat sa aud peste tot e "e ceva specifik varstei"laughingsau nu te ma da cu fond de ten, at ce sa fac sa le las sa se vada? am incercat sa nu mai ma dau cu nimic sau sa foloesc numai chestii naturiste, dar dejeaba.asa ca prefer sa folosesc cosmetike(st constienta ca nu imi fac bine, dar totusi nu se mai vad)acum si eu sunt in cautarea unor produse cu adevarat bune, sper sa le gasesclaughingdaca nu ma resemnez si bag fond de ten la greusadsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai incearca cu zinerit, e foarte buna!

| M.J. a răspuns:

Asa pateam si eu.am incercat tot felul de produse care nu au fost bune de nik...de cand mi-am inceput viata sexuala au inceput sa dispara

| Daddy_9411 a răspuns:

E o chestie specifica varstei... poti sa incerci cu produse sau ce crezi u dar iti garantez eu ca in timp o sa dispara singuri. Asta e tinereteahappy

| yoyo_4559 a răspuns:

Du-te la dermatolog si o sa gasiti solutia cea mai buna.

| sh0w a răspuns:

Oare de ce dispar cand iti incepi viata sexuala? daca tot ziceti asta.happy