| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de firele de par de pe suprafata degetelor de la picioare? Mi se par dizgratioase pentru o femeie...

Răspuns Câştigător
| zuzuliana a răspuns:

Pai sa scapi pe o perioada de mai multi ani.este epilarea definitiva...si nu cred ca cost asa mult...doar ca dupa cativa ani iti creste din nou asa am auzit

8 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Epilarea definitiva, nu cred ca te poate ajuta, incat nu este atat de "definitiva", precum se defineste! ...Cu big nu te sfatuiesc sa te faci, incat va creste foarte repede si in plus firele de par se vor ingrosa si vor devenii mai negre! Ceara sau epilatorul!winking

| Mo a răspuns:

Poti rezolva problema cu ceara sau cu epilatorul! DACA NU MERGE POTI INCERCA SI CU O PENSETA!

| miriam a răspuns:

Epileaza-le cu ceara...sau cu ceea ce obisnuiesti sa te epilezi

| crisa a răspuns:

Cu epilatorul. Sau cu ceara.
E atat de grava problema de ai pus intrebarea aici? confused

| miha2010 a răspuns:

Ceara, epilator, big

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Epilator sau penseta, in functie de "volum"

| veronica_nicolae a răspuns:

Eu mi le epilez cu ceara. Daca n-am timp sa merg la salon, le smulg cu penseta. Nu-i asa grav, stai linistita, sunt lucruri mai grave pe lume!

| oana_ceodrea a răspuns:

Eu una nu am, dar banuiesc ca epilarea lor ar fi o solutie!