| Mihai19902060 a întrebat:

Cum să scap de firele de par de pe picioare? ( nu şedinţe sau epilator, ci acasă) FUNDA

Răspuns Câştigător
| Dudu008 a răspuns:

Poti incerca ceara, desi doare sau un aparat de epilat care costa in jur de 100 de lei.o alta varianta mai ieftina ar putea fi big-urile, le gasesti la orice magazin si costa cam 1.50 lei

2 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Lama frate, lama!

| xBebee a răspuns:

Te poţi rade cu lama sau cremă depliatoare. :* Doare mai puţin, sau de ce nu ceară (dar asta doare).
Sunt rapide şi sigure. Baftă şi sper că te-am ajutat :*! Alte soluţii nu mai ştiu...