| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Cum sa scap de pistrui repede si urgent creme ceva urgent

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

De ce vrei sa scapi de ei? Pistruii sunt asa de draguti happy.

| Andra8907654 a răspuns:

Este o crema foarte buna pe care o folosesc si eu de la Farmec se numeste crema pentru pete, pistrui si albirea tenului.o gasesti la farmacie si costa in jur de 14 lei este fffff buna!

| miki1for1you a răspuns:

Tratament naturist cu CEAPA :
suc, obtinut din doua-trei cepe mai mari amestecat in parti egale cu ulei de masline sau porumb. Se aplica de cateva ori pe zi, timp de o saptamana. Combate pistruii.
Tratament naturist cu HREAN :
macerat din un pahar de radacina rasa; se introduce intr-o sticla de 500 ml si se adauga 250 ml otet; se lasa cinci-sase zile. in acest timp sticla se agita zilnic pentru uniformizarea concentratiei. Se strecoara si se ung locurile unde exista pistrui sau pete.