| rihanna7865 a întrebat:

Cum sa scap de punctele negre urgent?crying

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baie cu aburi, sex si zynerit. Pentru baia cu aburi iti recomand orice fel de ceai din plante nu trebuie musetel. Sex foloseste un prezervativ cu incredere. Zynerit il gasesti in farmacii e si pentru. puncte negre si pentru cosuri. Fara misto.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Spala-te pe fata zilnic si nu le stoarce.
PS:Sunt doctor, deci cere-mi sfaturi.

| maria999 a răspuns (pentru alexandramustatea2013):

Tu te dai doctor, dar nu esti nu-i asa? Spui asta doar pentru a primi funde.

| tinka1 a răspuns (pentru alexandramustatea2013):

Ma inchipui ce doctor big grin pe TPU big grin

| mgolea37 a răspuns:

Stoarcele

| qDaniella a răspuns:

Comandă o cremă anume pentru punctele negre, şi eu am avut, şi mi-am cumparat o cremă de la AVON. Fundita?

| RDariaa a răspuns:

Buna! Incearca asa http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE, asa mi le scot si eu acasa. Sper ca te-am ajutat, bafta! :*

| MarianaDaia a răspuns:

Ce simplu ar fi daca am scapa de anumite probleme, simplu, rapid si usor! Nu e chiar asa! Punctele negre de la suprafata arata ca ceva, din interior, nu fuctioneaza tocmai bine. Si eu am avut astfel de probleme, tenul mea avea aspect de coaja de portocala. Ce am facut? Am schimbat usor stilul de viata, mai putina carne de porc si mezeluri, am luat antioxidanti de calitate, am folosit creme de calitate si am avut grija de flora bacteriana din stomac. Ti-am spus ca nu e tocmai simplu, dar vorbim de sanatate aici apoi de frumusete. Daca iti convine ce-am urmat eu...ma poti contacta. ok? daiamariana67@gmail.com