| cocoperla a întrebat:

Cum scap de cosuricrying? Am 11 ani si am niste servetele din Spania Eridosishappy Sunt foarte bune dar uit sa ma dau cu ele is nu prea mai amcrying

4 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Poti folosi o crema ultra-activa impotriva acneelor si a cosurilor. Aceasta usuca si intr-o saptamana iti trece. Daca aceasta nu ajuta, ar trebui sa mergi la farmacie pentru a-ti oferi niste produse mai bune sau mergi la un doctor dermatolog.

| WeeD a răspuns:

Eritroacnol e bun. Incearca si ai sa vezi.

| Lex169 a răspuns:

Dai cu usturoi peste cos si dispare in ceva timp.

| voicuphx a răspuns:

E o problema intalnita la majoritatea adolescentilor.eu am avut un prieten care s-a dus la dermatolog si i-a dat un tratament care a dat rezultate serioase si a scapat de problema asta inestetica definitiv.eu zic sa consulti un medic si sa renunti la metodele clasice deoarece fiecare ten e diferit si poti sa faci complicatii.Succes.