| Anonim2938 a întrebat:

Vinde cineva servetele ERIDOSIS (pentru cosuri) Stiu ca se gasesc numai in spania... dar daca are cineva.

Răspuns Câştigător
| Chrysstyan a răspuns:

Eu am gasit cu 85 lei dupa http://www.okazii.ro/......a116951766

| Anonim2938 explică (pentru Chrysstyan):

85 lei mi se pare exagerat de mult... din Spania le ia cu 3-4 euro.

| Chrysstyan a răspuns (pentru Chrysstyan):

Adu-mi si mie cu 3 euro o cuitie k iti iau 10 cutii

| Anonim2938 explică (pentru Chrysstyan):

Iti arat eu cutiaaa! vrei sa fac o pozaa? scrie pe spateee! Nu mai minti lumeaaa.

| Chrysstyan a răspuns (pentru Chrysstyan):

Fa o poza la cutie, iar eu nu am mintit pe nimeni, ci am spus doar ca am gasit cu 85 de lei pe netwinking

| Anonim2938 explică (pentru Chrysstyan):

Ok.o sa fac pozawinking pai aia se nunmesc nesimtiti... daca in Spania e 4 euro cutia asta nu ins k trebuie sa o dea aici cu atata. unii nu isi pot permitewinking am mai gasit si cu 120 lei oameni nebuni la cap...morti dupa bani

| Chrysstyan a răspuns (pentru Anonim2938):

Aici ai dreptate, si da-mi si mie te rog id-ul de mess sa vb ca as vrea sa ma interesez mai mult despre cutia asta la 4 euro

| Anonim2938 explică (pentru Chrysstyan):

Nu iti pot da idhappy da-mi-l tu pe al tauhappy

| Chrysstyan a răspuns (pentru Anonim2938):

Clau_v_1@yahoo.com

15 răspunsuri:
| BlondaTha08 a răspuns:

De ce nu vorbești cu cineva care e în Spania să îți aducă? Mie mi-a adus mama mea si întradevăr acolo daca dai 5 euro pe ele e mult, si sunt foarte bune. happy

| maxseller a răspuns:

Am eu dar is cam scumpe nu isi permite toata lumea... 120 de lei cutia de 60 de servetele, tratament pentru o luna...

| Mihai_8523 a răspuns (pentru maxseller):

In Spania sunt cu 3-4 euro cutia si tu spui ca sunt 120 lei?

| Anonim2938 explică (pentru Mihai_8523):

Si tu folosesti?hee hee Am primit acum de la matusa mea 1 pachet, dar tot mai vreaulaughing...

| Mihai_8523 a răspuns (pentru Anonim2938):

Da, am primit si eu anul trecut, si mi-au fost de folos. Sunt foarte bune. As fi vrut si vara asta dar din pacate nu s-a mai putut, trebuie reteta ca sa treaca cu ele in Romania... As face si comanda sa mi le aduca acasa de pe net, dar nu stiu de unde...

| maxseller a răspuns (pentru Mihai_8523):

Daca is 3-4 euro sa iti cumperi de unde stii tu, eu am cautat pe net si nu se gasesc.

| Anonim2938 explică (pentru maxseller):

120 lei? tu ai innebunit? doamne... voi le luati cu 4 euro din Spania cu speranta k va gasiti prosti in Romania? mai bine imi fac comanda de acolo.ce oameni nesimtiti!