| unknow a întrebat:

Cum scap de petele de bronzthinking funditabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cu gel de dus exfoliant happy

Bula
| Bula a răspuns:

Ce intelegi prin "bronz"? Aliajul de cupru, bronzarea de la soare sau ce? Pentru klaudyutzu35 urez pofta buna la iaurt, mai ales daca este vorba de pete de oxid de bronz, de pe aliaje. tongue

| Deutzeuh a răspuns:

Bunaa...cu lamaie.iti faci un dus adica te inmoilaughing. apoi te freci cu putin malai pe pete si pai dai cu putina zeama de lamaie.si dupa ce termini te ''usuci'' apoi te dai cu putina crema.pup si succes:*

| Deutzeuh a răspuns:

Bunaa...cu lamaie.iti faci un dus adica te inmoilaughing. apoi te freci cu putin malai pe pete si pai dai cu putina zeama de lamaie.si dupa ce termini te ''usuci'' apoi te dai cu putina crema.pup si succes:*

| LaraDot a răspuns:

Cu iaurt natural f rece (tinut la congelator o ora) si din acela simplu.

| mOnAsX a răspuns:

Cu iaurt rece... fundita? plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarpinate pana se da jos bronzu. funda?