| AlecCCc a întrebat:

Cum scap de petele de bronz? Am reusit sa ma bronzez aiurea vara trecuta si bronzul inca nu s-a dus.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gretta numai prostii spune. Nu se ia bronzul cu nimic. Se duce in timp. Poti sa faci altceva. Sa te duci la un salon de bronzat. Dupa cateva sedinte se va estompa.

| Violleta2022 a răspuns:

Petele de bronz ies la spalat, cu cat te speli mai des, cu atat ies mai repede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala de sus numai prostii spune. Daca vrei sa scapi de bronz iti exfoliezi pielea, iti faci scruburi in casa ca tot dracul ala e.
Combinatiile sunt nelimitate :
Zaţ de cafea folosit
Gel de dus combinat cu malai
Ulei/miere cu zahar, malai sau zat de cafea

Mie cel mai mult imi place zatul de cafea simplu sau combinat cu ulei.

| AleCuRaspuns a răspuns:

Icearca creme after sun sau apa de gura cu crema de maini si pudra (pui putina apa de gura in pudra de bebelus si cand devine pasta adaugi crema de maini si aplici). Succes!

| ErikaNow a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, adica spun si eu, nu stiu vreo solutie