| rihanna7865 a întrebat:

Cum scap de petele rosii de la cosuri +?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca crema de galbenele si arnica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| LissaHateaway98 a răspuns:

Pai, daca ai solutie de pus in ochi. Sti tu, picaturi pentru conjunctivita sau chesti de genul, poti sa picuri pe pete. Daca nu ai incearca Baneocin putra de la farmacie. E foarte bun! Daca nu ai posibilitatea de a-ti lua ceva de la farmacie, incearca cu ceai de musetel. Eu am mai folosit o crema de la Gerovital plant, Stop acnee. (Crema ultra activa) dar poti ramane si la ceai ca functioneaza. Funda, te rog? puppy dog eyes

| madalinutza16 a răspuns:

Cu o crema anti-exfoliere, dimineata te dai cu crema anti-exfoliant dupa te speli pe fata si seara inainte sa te colci tot la fel:*