| Teodoraa6 a întrebat:

Cum scap de petele si corjile pe care mi le-a lasat Zineryt-ul?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe o cremă cu aloe vera și vitamina A.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai folosesti Zineryt. E o prostie pe baza de alcool. Mai degraba foloseste La roche posay.

Cat despre pete si coji ai nevoie de hidratare, ia-ti bioderma sensibio rich, exfoliaza-ti tenul cu apa si malai sau zahar o data pe saptamana si poti folosi si crema LRP pentru cosuri pe unde ai tu petele respective.

O alternativa mai ietfine la crema hidratanta ar fi uleiul de migdale.