| fenix_5808 a întrebat:

Cum scap de punctele negre? Deja am obosit de tot felul de masti si creme de curatare, heeelp!

Răspuns Câştigător
| lavinia_3755 a răspuns:

Sigur te-ai astepta ca eu sa iti spun FOLOSESTE CORECTORUL da nu eu nu iti recomand asta.Si eu am avut o groaza de puncte negre pe nas

Acum insa au inceput sa imi dispara deoarece. am inceput sa folosesc castravetele :d... ma curat prima data cu o crema pentru indepartarea impuritatilor si dupa aceea imi dau pe nas [unde am eu punctele negre ] cu o feliuta de castravete :d. sa stii ca functioneaza. succes

3 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Pentru punctele negre poti folosi malai, intai iti umezesti fata cu infuzie de musetel iar apoi iei putin malai in palma si iti trece foarte usor.

| ღNameღ a răspuns:

Trebuie sa ma crezi: de la megaimage e clean clear(albastru), iti dai cu el pe fata si freci.Se desprind in ACELASI moment.E suoer bun si il am si eu si mama.E super bun, are niste chestii(puncte)tari inautru care ajuta la desprindere, si nici nu te doare de locccc

| deeaa_4080 a răspuns:

Black heads