| EVA_7591 a întrebat:

Cum sa scap de punctele negre? am folosit tot felul de creme, infuzii cu ceaiuri, trec cateva zile apoi reaparsad

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Si eu asi fii interesata

| EVA_7591 explică:

Clean&Clear folosesc si eu dar ti-am zis dispar dar peste cateva zile reapar

| gabriela_7244 a răspuns:

Incearca un exfoliant de la artystry merita

| blahblah_7366 a răspuns:

Prindeti nasul cu un prosop si strange big grin

| lanadelsex a răspuns:

Hei ^^ Pai eu folosesc produsele Clean&Clear Blackhead Cleaning si sunt destul de multumita, dar nu pot sa iti garantez rezultate. Mai ales ca nu am probleme mari cu punctele negre [ sunt foarte putine ] dar ai putea. Nu stiu... Sa mergi la un doctor dermatolog sau ceva...