| Teufelchhhen a întrebat:

Cum scpap de cosuri 100 % rapid si natural?
Va rog ajutor.
P.S.:Nu am acnee, ci doar cosuri.
Vreau sa aiba efect rapid. happy
Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Prima data incearca ceva mai simplu, nu te arunca pe lotiuni.
1) Ai nevoie de o aspirina si putina lamaie.
Pisezi o aspirina si adaugi cateva picaturi de lamaie pana se formeaza o pasta. Aplici pe fata MAXIM 5 MINUTE (aspirina usuca fff tare) si apoi te speli pe fata.
2)Incearca un sapunel cu sulf. Costa in jur de 6 -7 lei.
Daca nu merge nici asa, ia Zineryt sau Skinoren. Poti sa cumperi de la farmacie zinc. Este destul de bun pentru acnee.

| ammy12 a răspuns:

Http://www.ymed.ro/zineryt/ este foarte bun si mie chiar mi-au trecut:d

| emily76emily a răspuns:

In fiecare zi beau cate o lamaie stoarsa cu putina apa si o lingurita de zahar. efectele se vad dupa o saptamana