| anonim_4396 a întrebat:

Cum se aplica fixativul ca sa iti ramana parul drept si fluid?

5 răspunsuri:
| bubu_7778 a răspuns:

Incearca sa nu tii tubul foarte aproape de par iar atunci cand il aplici flutura din cap, in felul acesta parul isi ia atat fixativ cat are nevoie si nu ramane nici asa de sarmos

| simona24 a răspuns:

Nu conteaza modul cum il aplici ci felul fixativului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai spritzuri scurte si bagi usor cu mana prin el tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai spritzuri scurte si bagi usor mana prin el. depinde de cat de lung il ai. eu baiat fiind, il am de 50 de cm si cand l'am avut scurt dadeam cu fixativ si il indreptam usor cu mana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti un fixativ profesional, flexibil si il pulverizezi de la 30 cm distanta.