| xFaith a întrebat:

Cum se foloseste : albastru de metil, violet de gentiata sau roz-castelani?

Răspuns Câştigător
| DennK a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/imgres r:3, s:0
Violetul

http://www.google.com/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=21&ty=56
Albastrul

http://www.google.com/......tp?/imgres r:6, s:0&tx=23&ty=39
Rozul.
Sarbatori fericite!

4 răspunsuri:
| cOPPY a răspuns:

Trebuie sa pui pe betisor cu vata 2 picaturi de albastru de metil si dupa asta dai in gat

| marui08 a răspuns:

Il pui in apa cand te limpezesti.big grin
ps:cantitatea o pui in functie de cum vrei sa iti iese.

| XxAleXandraxX_5219 a răspuns:

Pai eu am intrebat cand le-am cumparat ed la farmacie.si mi-a spus ca intr-un lighian sa pun apa si cateva picaturi amestec si apoi bag suvita tin cateva secunde scot si ma spal cu apa curata la mien a mers.

Dar ca nu mai murdaresty am mai usor.

Iei vata sau un prosop. orice care il poti arunca dupa. si pui cateva picaturi direct pe si te dai pe suvita.(dar prosop absorvant.sau servetele umede stoarse bine) eu asa am facut apio daca nu vrei nu este neaparat sa te clatesty.

Va iesii super mai ales daca esti blonda.eu is bruneta dar se vad super:X

funda?

| XxAleXandraxX_5219 a răspuns:

Ea se referea la suvitarea parului.nu?

sau cum se folosesc ca tinturi? ca Jenny a spus"Trebuie sa pui pe betisor cu vata 2 picaturi de albastru de metil si dupa asta dai in gat" s-a referit la laughing tintura
laughing